sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia zrobić? Nie chce kolejnych zdjęć robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

nemiasty

Posty: 1

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, ale nie mogliśmy znaleźć wolnych terminów. To znaczy terminy były, ale my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, dlatego na nią czekam.

artoor

Posty: 5

 
My zazwyczaj sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, lecz można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, które mamy to ze wesela. Wiem, iż takie sesje są dzisiaj możne, zatem nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego odszukać.

Felekkk2

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeżeli tylko będzie okazja to uprzednio skontaktuje się z osobą, która takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

090913123

Posty: 3

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

matek562

Posty: 8

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Jareczkoww

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Miluśkooo2

Posty: 12