profesjonalny trener personalny warszawa

profesjonalny trener personalny warszawa

Siemka, mam ostatnio trochę wolnego czasu i pomyślałem o jakiś treningach na siłowni, żeby zbudować lepszą, bardziej postawną sylwetkę. Jak ćwiczyć, żeby przybrać na masie?

Nikusinski23

Posty: 13

 
Hehe, na fejsie to mam chyba ze 3 znajomych, którzy wiem, że rozpisują ludziom plany treningowe. Nawet nie wiem, czy są w tym dobrzy. Posprawdzam, może są jakieś opinie na ich fanpages.

Wariat

Posty: 16

 
Ciekaw jestem ile kosztuje taki trening personalny. Bo w sumie sam się zastanawiam nad czymś takim dla siebie. Chciałbym schudnąć i w ogóle zadbać o kondychę, bo już wejście na 2 piętro mnie o zawał przyprawia.

Iunae_Milt

Posty: 31

 
Teraz to jest duże zapotrzebowanie na trenerów biegania. Jest mega dużo biegaczy amatorów, więc rynek do zagospodarowania całkiem atrakcyjny. ;)

34_booo

Posty: 15

 
Przez wiele lat siedziałem głównie na kanapie przed TV i dopiero ostatnio mnie wzięło na jakiś trening. Nie chciałbym się przeforsować, więc zacząłem od marszobiegów i powoli patrzę za jakimś trenerem osobistym.

kuBawodzu

Posty: 10

 
Heh, ja to nie rozumiem ludzi, którzy myślą, że można schudnąć na jakiś syropkach, tabletkach czy innych cudach. Tylko trening plus dieta! Nic innego.

keyas

Posty: 24

 
Próbowałam już się chyba kilkanaście razy odchudzać, a ostatnio to pojechałam po bandzie bo kupiłam sobie nawet tabletki na odchudzanie. Dopiero teraz rozumiem, że tylko trening i dieta dają rezultaty, a tabletki do droga donikąd.

Neo56

Posty: 17

 
Mi to lekarz powiedział, że albo zacznę jakiś sport, albo prędzej czy później wyląduję w szpitalu na dłużej. No to zacząłem. Wolałem trenować z jakimś planem, dietą itp, dlatego szukałem zawodowego trenera. Znajoma, która swego czasu mocno schudła doradziła mi swojego trenera pana Ostrowskiego i też się do niego zapisałem. Pierwszy trening zrobił za darmo, także można było sprawdzić na czym to będzie dokładnie polegać. Warto sobie sprawdzić jego stronę www.trenujzmichalem.pl. Tu jest szczegółowo bio pana Michała. Człowiek bardzo wszechstronny, z dużą wiedzą.

Facio

Posty: 19

 
Witam. Kiedyś, jakieś 3 lata temu przeżyłam specjalny program odchudzający u jednego trenera personalnego i powiem, że efekty mnie bardzo zaskoczyły. Inna sprawa, że wyrobiłam w sobie odpowiednie nawyki, które mi teraz pozwalają utrzymać wagę, to jest nawet ważniejsza sprawa.

Aniusiaaa1

Posty: 12