kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na której zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

alidodo55

Posty: 1

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Jasio234

Posty: 2

 
Kalkulator BMI służy do tego, żebyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezwykle dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W bezproblemowy sposób można to obliczyć.

Yuri20

Posty: 5

 
Powiem Ci, że kalkulator biegowy może pomóc nie jednemu biegaczowi. Na tej stronie inetrentowej możesz znaleźć najważniejsze informację, a także skorzystać z takiego kalkulatora biegowego https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy.

Marioleczka

Posty: 11

 
Musisz sprawdzić sobie dobre tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Fkiur5

Posty: 22

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Kitas

Posty: 3

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Lomartek67

Posty: 5

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

oligard

Posty: 12