Sprzęt na siłownię

Sprzęt na siłownię

Hej! Modlitewnik i ławeczka będę chciał sobie do mojej domowej siłowni zamówić. Gdzie się kalkuluje zamówienie złożyć? Macie jakieś sprawdzone sklepy online z takimi akcesoriami w rozsądnej cenie i dobrym standardzie?

Gabat

Posty: 2

 
Dla mnie takim must have jeśli chodzi o wyposażenie siłowni zawsze jest była i będzie ławeczka do wyciskania na plecach. To mnie najbardziej kręci, lubię się poprawiać i brać na gryf coraz więcej. Moje ostatnie PB to 110 kg także już myślę, że wstydu na mieście nie ma ;P

Aniusiaaa1

Posty: 14

 
Nigdy nie lubiłem ćwiczeń stricte siłowych jakoś strasznie mnie to nudzi. Podziwiam każdego kto się potrafi przełamać i ćwiczyć codziennie z ciężarami. Ja bym się zanudził. Wolę pyknąć w nogę, kosza, siatkę, cokolwiek ale nie sztanga.

emu45

Posty: 5

 
No hejo ;) Zawsze lepiej się jakkolwiek ruszać niż nic nie trenować. Ja jestem za każdą formą aktywności, niech to będą nawet zwykłe kije do nordic walingu i spacery po pół godziny dziennie – i tak człowiek będzie zdrowszy niż osoba która nie rusza się wcale tylko siedzi wieczorami przed tv.

R1P

Posty: 25

 
Jest teraz moda na sporty siłowe ale jeszcze większa na sporty walki. Jednak te gale mma robią swoje. Ja coraz częściej myśle, zeby zapisać się na jakieś treningi. Zawsze to dobrze znać jakieś podstawowe chwyty i dźwignie jakby człowieka ktoś napadł w ciemnej uliczce.

Black_Riot

Posty: 6

 
Wolę zrobić więcej powtórzeń i więcej serii z mniejszym ciężarem niż parę powtórzeń ale na jakiś kosmicznych ciężarach. Mi taki trening z mniejszym obciążeniem więcej daje, lepiej się po nim czuję.

weronisia

Posty: 3

 
Ogólnie teraz te duże kluby sportowe i siłownie nie są jakieś super drogie, ale najgorzej to jest się tam w ogóle wybrać...tutaj traci się najwięcej energii i czasu. Jeśli ktoś ma siłownię u siebie w domu czy mieszkaniu to naprawdę duży komfort.

Hunka

Posty: 26

 
Najważniejsze to sobie dawkować obciążenia, spokojnie przyzwyczajać organizm do ciężarów. A niektórzy to się rzucają od razu na największe talerze i ładują sobie na gryf aż się ugina...

874509

Posty: 20

 
Nie narzekam na przyrządy marki K Sport, bardzo dobra jakość stali i też u nich mi się podoba że sprzęty są dobrze zaprojektowane i dopasowane do ciała. Tutaj jak robię na poręczy brzuch to mnie kręgosłup nie boli, wszystko jest tak wyprofilowane żeby ćwiczenie było maksymalnie efektywne ale też bezpieczne.

TomekK

Posty: 6

 
Najlepiej trenować z obciążeniem własnego ciała, zwłaszcza na początku. A niestety ludzie którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w treningu siłowym bardzo lubią sobie naładować na dzień dobry obciążeń ponad miare. Tak naprawdę każdą partię mięśni można trenować bez jakiegokolwiek obciążenia – grawitacja plus własna masa zrobić swoje.

azbe

Posty: 21