fotograf ślubny szczecin, znacie kogoś ?

fotograf ślubny szczecin, znacie kogoś ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił fotografie? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, albowiem nie wiem czy wydawać pieniądze czy troszkę zaoszczędzić. Dużo taka usługa przecież kosztuje.

mack

Posty: 1

 
Koszty związane ze zdjęciami są niezwykle inne. Jeżeli trafimy na kogoś, kto fachowo podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas dużo ofert. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

Yuri20

Posty: 8

 
Wybraliśmy fotografię ślubną w Szczecinie w jednej z firm i jesteśmy bardzo zadowoleni. Efekt końcowy jak dla mnie super. Najważniejsze jest to żeby można było dogadać się z fotografem. Nie powinien działać szablonowo.

Schwalbaa

Posty: 5

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

wiesław11

Posty: 12

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

zenek744

Posty: 7

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Black_Riot 

Posty: 4

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił fotografie. Na nieszczęście, lecz wyglądają kiepsko. Większa część jest rozmyta i tak faktycznie z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

wicek55

Posty: 6

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To znaczy, iż mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Pożądane byłoby wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Eksperttt45

Posty: 6

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Bienkus

Posty: 4