instruktor samoobrony, gdzie szukać ?

instruktor samoobrony, gdzie szukać ?

Szukam kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, dlatego chciałabym się odpowiednio przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma stosowne podejście do tego tematu.

irecki67

Posty: 2

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

Jasio234

Posty: 3

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

Marioleczka

Posty: 2

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, albowiem wiemy, iż w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Ni56o87

Posty: 6

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma należyte certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niezwykle dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Grabow12

Posty: 4

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

pawel253

Posty: 4

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

Marioleczka

Posty: 4