masażysta w Gdańsku obok Wałowej

masażysta w Gdańsku obok Wałowej

Witam. Czy jesteście w stanie zarekomendować jakiegoś sprawdzonego masażystę w Gdańsku?

lilian56

Posty: 2

 
Moją uwagę zwrócił fzjoterapeutą w Trójmieście Paweł Michałowicz, o jakim odnalazłem mnóstwo pozytywnych informacji w Internecie. Jeszcze zastanowię się nad jego wyborem.

Yuri20

Posty: 13

 
Dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku jest wielu, jednak moim potrzebom doskonale odpowiada ta oferta: http://lekarze.mamzdrowie.pl/pawel-michalowicz-rehabilitant-gdansk. Z tym fachowcem możecie skontaktować się pod tel. 796~720~820 :-)

simeone

Posty: 12

 
Od jakości masażu kręgosłupa Gdańsk Wrzeszcz bardzo często zależy okres rekonwalescencji, który może trwać zaledwie kilka tygodni bądź przeciągać się przez miesiące.

book32

Posty: 12

 
Zauważyłem, że rehabilitantów w Gdańsku jest bardzo wielu. Ciężko przetestować jakość usług każdego, więc posiłkuję się przede wszystkim Waszymi opiniami.

Kitas

Posty: 6

 
Rehabilitację kręgosłupa Gdańsk podjąłem kilka dni temu, niemniej jednak praktycznie od razu zacząłem obserwować efekty. Moim zdaniem mnóstwo zależy od przyczyny, z której postanowiliście bądź zmuszeni byliście rozpocząć rehabilitację.

gregcie@

Posty: 17

 
W Gdańsku rehabilitację na kręgosłup rozpocząłem kilka dni temu. Z całą pewnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami, gdy zacznę dostrzegać pierwsze efekty. Moim zdaniem wydawanie opinii po zaledwie paru dniach mogłoby być krzywdzące… :)

labuh

Posty: 13

 
Mam namiary na co najmniej paru dobrych fizjoterapeutów w Gdańsku, lecz nie chcę reklamować ich tutaj na forum. Być może zostałbym posądzony o kryptoreklamę. W razie zainteresowania odezwijcie się do mnie w prywatnej wiadomości. na pewno postaram się pomóc.

ZPL33

Posty: 21

 
Od jakości masażu kręgosłupa Gdańsk Wrzeszcz niezmiernie częstokroć zależy okres rekonwalescencji, który może trwać zaledwie kilka tygodni bądź przeciągać się przez miesiące.

Accoun44

Posty: 17