masaz stop slask, poszukuję!

masaz stop slask, poszukuję!

Ktoś stosował masaz stop slask i czy to naprawdę działa tak dobrze? Proszę o jakieś informacje w tym temacie.

Mier56

Posty: 5

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Tomcio

Posty: 7

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

labuh

Posty: 6

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, że naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje relacje z całą rodziną.

Klarka4545

Posty: 32

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Mnóstwo można na tym dla siebie zyskać.

labuh 

Posty: 6

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bo można tutaj znaleźć dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje bardzo dobre efekty. Jestem bardzo zadowolony, bo relaksuje się i przy okazji wiele na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bo naprawdę warto tam zajrzeć.

bartek33

Posty: 6

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

mati

Posty: 49

 
Powiem tak ja masaz stop slask niezwyklej traktowałem, jako ciekawostkę, lecz miło się zaskoczyłem. To działa niezmiernie dobrze i teraz, kiedy jest tylko czas to na masaż chodzę.

Kitas

Posty: 4

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

usek

Posty: 33

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to naprawdę bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

malma

Posty: 10