Hammam Marokański

Hammam Marokański

Cześć, bardzo zależy mi na nieskazitelnej skórze, wiem, że bardzo dobrze na skórę działa masaż Hammam Marokański, chcę uczestniczyć w kursie masażu, podpowie mi ktoś gdzie go można odbyć?

Polak1976

Posty: 17

 
chcę zrobić mojej żonie niespodziankę i chcę ją zapisać na kurs masażu kamieniami. Możecie mi również doradzić gdzie najlepiej będzie to zrobić? Proszę o pomoc gdyż nie najlepiej orientuje się w danym temacie, czekam z niecierpliwością.

rrraszka

Posty: 32

 
moja koleżanka była niedawno na kursie masażu kamieniami i mówiła, że bardzo jej się podobało, oraz że wiele się nauczyła. Znalazła ten kurs na stronie internetowej
akademia-masazu.pl , polecała mi ją, może sama niedługo się zdecyduje na takie wyzwanie.

Michaś

Posty: 30

 
kursy różnego rodzaju są naprawdę fajne jednak uczestnictwo w szkole masażu to jest naprawdę dobra sprawa. Moja siostra miała taką przyjemności i mi ją bardzo poleca, za miesiąc wybieram się na taki kurs, trzymajcie kciuki.

ZaNK3R

Posty: 19

 
wiele osób namawia mnie na zrobienie kursu masażu, lecz nie jestem pewna czy jest to dobry pomysł. Możecie mi doradzić i powiedzieć czy się opłaca posiadać takie umiejętności czy raczej nie bardzo? Będę wdzięczna.

Lalaeczk23

Posty: 29

 
Hej, bardzo dobre kursy odbywają się w województwie pomorskim, miałam przyjemność uczestniczyć już w paru i za każdym razem mi się podobało, wyniosłam bardzo wiele umiejętności z takich spotkań. Na stronie internetowej Akademia Masażu  znajdziecie wiele informacji dotyczących danego tematu.

Alamo

Posty: 24

 
Witam, wiem, że bardzo dobry jest kurs masażu Lomi Lomi. Mogę wam go polecić gdyż moja siostra uczestniczyła w takim szkoleniu i teraz robi naprawdę dobry masaż. Ten masaż na pewno spodoba się waszym bliskim – gwarantuje, mi się bardzo podoba.

szymon2626

Posty: 21

 
Słyszałam, że w miejscowości Rytel odbywają się bardzo często kursy masażu. z tego co wiem to mają świetną opinie i bardzo dużo chętnych osób, może i wam się spodoba, w Internecie znajdziecie więcej informacji.

agapod17

Posty: 29

 
również jestem zainteresowana kursem masażu, już uczestniczyłam w kilku i bardzo mi się spodobało. Najbardziej przypadł mi do gustu masaż Lomi Lomi, polecam go każdemu bo jest na prawdę dobry i przyjemny. Życzę miłych chwil spędzonych w szkole masażu.

Wawawaaw

Posty: 23

 
jestem osobą, która lubi zdobywać wiele nowych i ciekawych umiejętności więc myślę, że również zapisze się na kurs masażu kamieniami, jest to bardzo ciekawe. Moja nowa umiejętność pozwoli sprawić mi przyjemność najbliższym.

adopogi

Posty: 21