sosna sadzonki, jaki sklep?

sosna sadzonki, jaki sklep?

Nie wiem czy kupować dużego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt dużego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

jajosz12

Posty: 1

 
Ofert można znaleźć w internecie bardzo dużo. U nas wszyscy w rodzinie robią zakupy przez Internet, bo im się to o wiele bardziej opłaca. Można znaleźć sosny sadzonki i to w takiej ilości odmian, że naprawdę trzeba dużo czasu na przeanalizowanie całej tej oferty.

Marioleczka

Posty: 3

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Warto zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, bo wtedy na pewno wyrosną.

Black_Riot

Posty: 8

 
Bardzo podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, dlatego jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę warto wydać to sosnę swoje pieniądze.

Fanatyk

Posty: 4

 
Duży wybór magnolii sadzonek znajdziecie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Magnolia-Genie-PBR-C7%2C5/8517. Warto tam zajrzeć, bo mają naprawdę bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Wielu klientów z niej korzysta i każdy jest bardzo zadowolony. Można również zamówić inne rośliny.

Black_Riot

Posty: 8

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bowiem tak faktycznie zależne jest to od dużo czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bowiem im gorsze tym z trudem ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, dlatego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Bany07

Posty: 18