Internetowe sklepy z kosmetykami

Internetowe sklepy z kosmetykami

Cześć. Polećcie mi jakiś dobry sklep internetowy oferujący składniki do samodzielnego wykonywania kosmetyków naturalnych. Ktoś z Was kupuje może coś takiego i może podać mi sprawdzony adres?

Damiano2

Posty: 2

 
Największa zaleta kosmetyków naturalnych to wydajność i inne wchłanianie. Można spokojnie nawet na dłużej zostawić, albo małą ilość rozprowadzić, do kącików oczu. Zero ryzyka podrażnień.

Trener

Posty: 3

 
Kosmetyki trzeba testować, w tym nowe składy, bo skóra naprawdę różnie reaguje. Czasami człowiek trafi na coś nowego i jest odkrycie, a na innego nie zadziała. W tym sęk.

dof77

Posty: 9

 
No właśnie też mam ciągle czerwone plecy po siłowni, ale u mnie lepiej działają emulsje i kremy z witaminą E. Czasami też cynk stosuję. Masło może też sobie dokupię. Dzięki za polecenie.

ZaNK3R

Posty: 19

 
Szukaj kosmetyków zgodnych zapachowo, bo to też czasami problem. Niektóre po prostu do siebie nie pasują.

Milenoss

Posty: 4

 
Bardzo ciekawa sprawa to masło waniliowe na skórę, a nie jest wcale takie drogie https://e-naturalne.pl/pl/c/Masla/19. Miałam sporo syfków w okolicy biustu i właśnie masło pomogło. Masa witaminy E podobno, więc się przydaje do tworzenia warstwy ochronnej dla skóry. Jak się regularnie smaruję to czuję taką warstwę nawilżającą przez cały dzień praktycznie, miłe uczucie. No i ten zapach. Absolutnie rewelacyjny.

Hinterrr

Posty: 3

 
Najpierw kąpiel z glinką, później pielęgnacja reszty ciała, bo lepiej kosmetyki się wchłaniają.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Przejrzę na pewno i dziękuję za komentarz. Właśnie o coś takiego mi chodziło.

Nikuś23

Posty: 4

 
Potwierdzam, że doskonałe i przemyślane kosmetyki, a do tego w normalnych cenach.

Kitas

Posty: 5