Meble na wymiar Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Jak podchodziliście do zamawiania mebli kuchennych na wymiar i o co głównie pytaliście wykonawcę? Długo się teraz czeka na wyprodukowanie mebli, czy w miarę normalne terminy, bo zamierzam w następnym tygodniu ogarniać temat u siebie.

alus

Posty: 1

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

vincek

Posty: 22

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

xtigerx

Posty: 13

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

Max Pejnn

Posty: 26

 
Mam dość prostą kuchnię wykonaną przez https://www.studiowiking.pl/. Postawiłem na mocny blat i na mini jadalnię. Wszystko mi się mieści w jednej szafce praktycznie pod blatem. Mam małą odległość od zlewu do okna i właściwie blat to centralny punkt mojej kuchni, ale aranżacja fajnie wyszła. Wielu ludzi już chwaliło i sam jestem zaskoczony pragmatycznym podejściem wykonawcy. Robią ogólnie tak, żeby później nie przychodzić i nie serwisować, więc tym bardziej doceniam podejście i pochwalam.

Limery78

Posty: 9

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

ZPL33

Posty: 21

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

Yuri20

Posty: 3