auto og kush, jaki sklep ?

auto og kush, jaki sklep ?

Gdzieś słyszałem, że big bud charakteryzuje się szybkim kwitnieniem, które następuje po sześciu tygodniach. Podobno też bardzo dobrze rośnie w pomieszczeniu. Macie jakąś wiedzę z tego zakresu? Jeśli tak do dajcie mi znać.

dominikk5

Posty: 1

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. W przeciwnym razie sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeśli kogoś złapią to będzie miał poważne kłopoty. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

namok

Posty: 8

 
Polecam big bud ze sklepu internetowego https://panpestka.pl/product/big-bud-xxl-feminizowane/. Mogę potwierdzić, że jest to niesłychanie klejąca roślina i nie dziwię się, że nazwali ją właśnie glue. W sklepie internetowym wszystko jest niesłychanie dobrze opisane. Nawet, jeżeli ktoś nie chce nic kupować to może zwiększyć swoją wiedzę.

edyta123

Posty: 9

 
Dla tych, którzy nie mają doświadczenia auto og kush to idealna roślina. Nie wymaga zbyt wiele, ale daje plony. Jest to roślina automatycznie kwitnąca i to jej wielka zaleta. Przynajmniej ja w takich kategoriach to rozpatruje. Jest to roślina, która maksymalnie jest w stanie wykrzesać od siedemnastu do dziewiętnastu procent THC.

kerad17

Posty: 7

 
Obecnie w Polsce marihuana lecznicza jest legalna. To ma wiele zalet, bo można o wiele łatwiej ją zamówić dla siebie i wypróbować. Na razie nie ma szans na to, aby można było w swoim domu hodować marihuanę leczniczą. Może za kilka lat się to zmieni, ale na razie musimy kupować nasiona tylko do kolekcjonowania.

audi80

Posty: 10

 
Wybór nasion konopi jest bardzo duży, zatem warto odwiedzić sklep internetowy, który jest w nie zaopatrzony. Kupować możemy, niemniej jednak siać już nie możemy i trzeba o tym pamiętać. Te nasiona, które są sprzedawane są według prawa dla kolekcjonerów.

lilian56

Posty: 11

 
Nasion jest mnóstwo. Widziałem gdzieś ostatnio northern light i mnie to zainteresowało. Dziesiątki odmian pozwalają na dopasowanie ich do swoich potrzeb i wymagań.

edyta123

Posty: 17

 
Różne są odmiany, dlatego jeśli ktoś wybierze się do sklepu internetowego to przekona się, co można zamówić. Oczywiście nasiona są tylko w formie kolekcjonerskiej.

TomekK 

Posty: 5

 
Marihuana lecznicza jest w Polsce całkowicie legalna. Inaczej sytuacja ma się z jej uprawą. Nie można od tak zamówić sobie nasion i kombinować coś we własnym zakresie. Na to prawo nam nie pozwala i jeśli kogoś złapią to będzie miał poważne problemy. Trzeba się zastanowić czy jest to warte takiego ryzyka?

Kidi

Posty: 27