nauka pływania dla dzieci legnica, znacie ?

nauka pływania dla dzieci legnica, znacie ?

Czy szkoła pływania w Legnicy to porządne miejsce dla dziecka? Zastanawiam się czy nie nauczyć go pływać, lecz nie niezwykle wiem jak się za to wszystko powinienem zabrać.

nemiasty

Posty: 3

 
Pływanie się niezwykle przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość ludzi, zatem nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

090913123

Posty: 3

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

pawel253

Posty: 12

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem zaspokojony. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony poprzez nich, zatem polecam wszystkim wybranie właśnie takiej opcji.

Kolekcjoner

Posty: 7

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

khazdul

Posty: 2

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, ale to niezmiernie przyda.

Szczery666

Posty: 19